Originální dárky s puncem kvality
Přihlásit se Registrovat se Kontakt

Dopravní podmínky

Ceny dopravy

Standardní balík do 30kg - 69,- Kč (Slovensko 199,-Kč)
Platba dobírkou 30,- Kč
Při objednávce nad 1500,- je doprava ZDARMA (Slovensko nad 3000,-)

Přepravní podmínky

ZBOŽÍ ZASÍLÁME POMOCÍ PŘEPRAVNÍ SLUŽBY INTIME nebo GLS, KTERÁ VÁM ZBOŽÍ ZAVEZE NA VÁMI URČENÉ MÍSTO.
Veškeré zboží bude expedováno dle stanoveného dodacího termínu ze strany objednávajícího. V případě, že z provozních důvodů nebude možné expediční lhůtu dodržet, bude zákazník o této skutečnosti okamžitě informován telefonicky nebo e-mailem. U platby dobírkou začíná expediční doba běžet v okamžiku objednání. U ostatních plateb je za začátek expediční lhůty považován okamžik připsání platby na účet prodávajícího (neplatí pro velkoobchod).

Přeprava spediční firmou - I přes telefonické upozornění není možné garantovat přesnou hodinu dodání zásilky. Balíky se odváží na sběrná distribuční centra a dle vnitřního systému a rozvozové trasy kurýrní služby expedují následující den. Nebudete-li zastiženi, spediční firma Vám zanechá ve schránce oznámení a můžete spediční službu sami telefonicky kontaktovat nebo tak učiní přímo spediční služba a domluvíte si nový termín dodání. Popřípadě si můžete vyzvednout zásilku osobně, pokud je to pro vás výhodné, v příslušném regionálním depu (po telefonické domluvě). Je ve vlastním zájmu kupujícího, aby uvedl aktivní telefonické spojení a vybral adresu dodání s co největší pravděpodobností zastižení v rámci běžné pracovní doby.

 1. Přeprava INTIME nebo GLS  - Nebude-li pokus o doručení zásilky úspěšný, zanechá INTIME nebo GLS adresátovi výzvu o uložení zásilky na poště uvedené ve výzvě. Zásilka bude uložena po dobu 7 dnů a v případě nevyzvednutí se vrátí zpět k odesílateli.
 2. Osobní odběr - Zboží si můžete převzít na adrese provozovny: Nová 10, 747 05 Opava 5 v otvírací době od 8.00 do 15.00 po telefonické dohodě možno i mimo pracovní dobu. Počkejte prosím na telefonát nebo email potvrzující přítomnost Vámi objednaného zboží na provozovně.
 3. Distribuce mimo území ČR – Objednávková a expediční lhůta a forma úhrady je totožná.

Balení, minimální množství

 1. Zboží je baleno do kartonu ,velikost a množství kartonů se odvíjí podle objednaného množství zboží.
 2. Minimální hodnota objednaného zboží není stanovena.
 3. Cena a způsob přepravy jsou závislé na hmotnosti a rozměrech balíku ( viz. Podmínky a Ceník INTIME nebo GLS)

 • Carmani
 • Sagrado
 • Soyrani
 • Zoffoli
 • De Rash
 • Royal Albert
 • Santai
 • Royal Doulton
 • Churchill

Zajímají Vás krásné dárky a zboží. Jednou za měsíc Vám pošleme naše novinky. Zůstaňte v obraze!